Obojstranná bunda pre psa "LIGHT" lososová-čierna 26cm

Obojstranná bunda pre psa LIGHT,pre dĺžku chrbta: 26cm, fabra:lososová-čierna.

Predaj skončil
Obojstranná bunda pre psa "LIGHT" lososová-čierna 26cm

Ľahká obojstranná vesta Nobby Light pre aktívnych psov. Tepelnoizolačné ľahká bunda, prešívanie, ľahko sa oblieka pomocou zipsu na chrbte a vďaka pružnému pásu na hrudníku padne väčšine psíkov. Vonkajší použitý materiál zo syntetických vlákien, ktorý chráni pred dažďom a vetrom.

Farba z jednej strany lososová a z druhej čierna.

Kombináciou štýlu a funkcie, je tak ľahká a pohodlná, že psom dopraje neobmedzený pohyb, hreje, nepremokne a obojstranné prevedenie ponúka dve farby v jednom oblečku. Lemy okolo krku a na chrbte zabraňujú prefúknutiu a úniku teplého vzduchu zvnútra vesty. Tomu napomáha aj stojaci golier.

Funkčnú vestu je možné použiť pre studené jarné dni, chladnú jeseň a samozrejme v zime. Vesta je zabalená do praktického vrecka pre uschovanie a pohodlné prenášanie. Vestu môžete mať v batohu či kabelke a žiadna náhla zmena počasia Vás neprekvapí. V sáčku nezaberie skoro žiadne miesto a vďaka jej váhe ani nespoznáte, že ho s sebou máte. Obliekanie psa Vám zaberie len malú chvíľku.

výhody :
- nepremokavá
- odolná proti vetru
- obojstranná
- skladacie oblečenie v praktickom sáčku
- moderná farba

Údržba : Ľahké znečistenia očistite vlhkou handričkou a nechajte uschnúť. V prípade silného ušpinenia perte na ručné program s nízkou teplotou (30 ° C). Nechajte preschnúť voľne rozloženú, nežehlite.

veľkosť:
- dĺžka chrbta 26 cm


Výber veľkosti:
Oblek vyberajte podľa dĺžky chrbta psíka. Zmerajte psíkovi dĺžku chrbta (pred prednými lopatkami po koreň chvosta) a vyberte oblečenie zhodné alebo najbližšej dĺžky (je uvedená v názve oblečenia).
dlzka 26cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

© 2021 RAMMAR s.r.o. | +421918776655 | info@nobby.sk