Pochúťka a odmena pre menších psov na čistenie zubov Barbecue Duck Bone 5kg

NOBBY | Novinky 2022/2023 | Kód: 50785

Pochúťka pre psov z byvolej kože s kačacím mäsom v tvare kosti s 3% tuku v 5kg balení.

Dostupnosť
Do 7 dní
Merná jednotka: ks (ks)

Pochúťka pre psov z byvolej kože a kačacím mäsom pre veľké plemená psov StarSnack Barbecue Duck Bone v 5kg balení StarSnack Duck Bone sú pre všetkých psov vždy skvelým zážitkom. Skladajú sa z prírodných surovín a pôsobia ako prírodná zubná kefka. Pri žuvaní sa zubný kameň uvoľňuje, čím sa čistia zuby. Nízkokalorický snack s 3% tuku pozostáva z 20% hovädzej kože a je obalená 63% sušeným kačacím mäsom.

Jeden z najpredávanejších pochúťok a odmien pre psov vďaka svojej výbornej chuti a kvalite vstupných surovín. - prémiový snack pre psa - hovädzia žuvacia tyčinka v tvare kosti so zapečeným kačacím mäsom - pôsobí ako prírodná zubná kefka, zabraňuje tvorbe zubného kameňa - 63% kačacie mäso, 20% hovädzia koža - iba 3% tuku - ideálny pamlsok pre psy trpiace alergiou

Váš pes touto formou hry uspokojí svoje hryzacie vášne a zároveň posilňuje čeľustné svalstvo. Maškrty pomáhajú starať o zuby psov tým, že dochádza k drhnutiu povrchu zubov. Intenzívne hryzenie a žuvanie tiež uspokojuje prirodzenú potrebu psov niečo hrýzť a pomáha udržiavať svieži dych.

Tento snack je balený do opätovne uzatváracieho obalu Balenie: 5kg

Počet kusov: cca. 120 ks

Príchuť: kačacia

Veľkosť:

  • dĺžka: 12,5 cm

Výrobca: Nobby (Nemecko) Upozornenie: Uchovávajte v suchu a v chlade. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Krmivo ako maškrtu alebo odmenu kedykoľvek, ako súčasť vyváženej stravy. Psy by mali byť pod dohľadom po celú dobu pri kŕmení. Vždy poskytnúť dostatok čerstvej vody. Nie je určené pre ľudskú spotrebu.

DOG Áno
TYPE pamlsok
TYPE_OF_DELICENCE_AND sušené

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

© 2022 RAMMAR s.r.o. | +421918776655 | info@nobby.sk